Դպրոցի անձնակազմ

Տնօրեն՝ Պապոյան  Վարդիթեր

Ծնվել է1963թ.մարտի 25-ին  ՀՀ Արմավիրի  մարզի  Շենավան  գյուղում:Ավարտել է տեղի միջնակարգ դպրոցը՝գերազանցությամբ,ապա  Վանաձորի պետական  մանկավարժական ինստիտուտի  բանասիրական  ֆակուլտետի հայոց լեզվի և գրականության  բաժինը:Ունի հայոց  լեզվի և գրականության  ուսուցչի  պետական  որակավորում:1983թվականին  ամուսնացել է և տեղափոխվել է բնակության Արմավիրի մարզի Բաղրամյանի  տարածաշրջանի Քարակերտ գյուղում:1984թվին ավարտելով բուհ-ը աշխատանքի է անցել Քարակերտի թիվ2 միջնակարգ դպրոցում որպես  հայոց լեզվի և գրականության  ուսուցչուհի:2009թվականից աշխատել է նույն դպրոցում  որպես  փոխտնօրեն,իսկ  2011  թվականից մինչ օրս  աշխատում է որպես  տնօրեն:Ամուսնացած է, ունի 3 երեխա և 4 թոռ:

Փոխտնօրեն՝ Մարտիրոսյան  Աստղիկ

Ծնվել է 1955  թվականի ապրիլի  1-ին  ՀՀ Թալինի շրջանի  Իրինդ  գյուղում:Ավարտել է  Կաթնաղբյուրի  միջնակարգ դպրոցը 1971  թվականին և 1972   թվականին ընդունվել է Երևանի կարմիր շքանշանակիր պետական  համալսարանի տնտեսագիտական  ֆակուլտետը:1980  թվականից աշխատել է Քարակերտի  թիվ2  միջնակարգ  դպրոցում  որպես  դասվար:2006  թվականին  ընդունվել է ՀՀ  Ավետիք  Մկրտչյանի  անվան  տնտեսաիրավագիտական  համալսարանի  <<ՄԱՆԿԱՎԱՐԺՈՒԹՅՈՒՆ և ՄԵԹՈԴԻԿԱ>>բաժինը:2011  թվականից  աշխատել է նույն դպրոցում  ուսումնական  աշխատանքների գծով  փոխտնօրեն:Ամուսնացած է, ունի 2 երեխա և 5 թոռ:

Փոխտնօրեն՝Աննա  Ավագյան

Ծնվել է  1982 թվականի  Հոկտեմբերի  14-ին  ՀՀ Արմավիրի  մարզի  Քարակերտ  գյուղում:2000 թվականին  ավարտել է տեղի միջնակարգ  դպրոցը  և նույն տարում  ընդունվել է ԵՊՀ-ի Քիմիայի  ֆակուլտետի  քիմիայի բաժինը:2004 թվականին  ավարտել է համալսարանը:2007  թվականից  աշխատում է Քարակերտի թիվ 2 միջնակարգ  դպրոցում   մասնագիտացված  աջակցությունների   աշխատանքների գծով  փոխտնօրեն:   Ամուսնացած է, ունի 3 երեխա :

 

ՈՒՍՈՒՑԻՉՆԵՐ

Հ.լեզու և գրականություն

Մանուկյան  Անգին

Հովհաննիսյան   Մարգարիտ

Սարգսյան  Սուսաննա

Անգլերեն

Եղիազարյան  Անահիտ

Կարապետյան  Նելլի

Ռ.լեզու

Մկրտիչևա  Քրիստինա

Էսիբյան  Իրինա

Մաթեմատիկա

Կարապետյան  Քնարիկ

Կարապետյան  Արփինե

Մնացականյան  Նունե

Բնագիտություն

Ֆիզիկա-Մուխայելյան  Զինա

Քիմիա-Մեսրոպյան  Սուսաննա

կենսաբանություն-Մկրտչյան  Լաուրա

աշխարհագրություն-Մինասյան  Աշխեն

Պատմություն

Մկրտչյան  Լուսինե

Վարդանյան  Մարգարիտ

ՀԵՊ

Առաքելյան  Արմանուշ

Տեխնոլոգիա

Վարդանյան  Արեգնազ

Բաղդասարյան  Վերա

Կերպարվեստ

Գևորգյան    Հասմիկ

Ֆիզկուլտուրա

Ֆրանկյան  Գագիկ

ՆԶՊ

Պապոյան  Էդիկ

Դասվարներ

Խաչատրյան  Հասմիկ

Խաչատրյան    Անահիտ

Անտոնյան    Մարինե

Գասպարյան  Մերի

Հոգեբան

Կարապետյան  Հռիփսիմե

Ամիրաղյան  Լիանա